Hakkımızda

MARMARA BETON BORU İNŞ. HARF. NAKL. TİC. LTD. ŞTİ. olarak sektöre ilk adımımızı 1992 yılında İstanbul’da şu an bulunduğumuz adres ve telefonlarda attık. BETON ELEMANLARI ve ÇEVRE DÜZENLEME sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek, projeler doğrultusunda çevreye en uyumlu malzemeleri ve teknolojiyi kullanarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak ortamlar bırakmayı amaç edindik.Üstün kalite, kusursuz hizmet ve zamanında teslimat sloganıyla çıktığımız bu yolda meslekteki hizmeti esas alarak büyümeyi başardık.

Üretimi Tepeören’de, satış ve satın alma çalışmalarını Kurtköy’de sürdüren firmamızda ALTYAPI MALZEMELERİnde farklı çap ve büyüklükte BETON BORU, BETONARME BORU, BACA ELEMANLARI, TABAN ELEMANLARI; ÜST YAPI MALZEMELERİnde zengin renk ve desen seçenekleriyle PARKE TAŞLARI, BORDÜRLER, YER KAROLARI ve ÇİÇEKLİKLER imal edilmektedir.

Müşteri odaklı çalışma anlayışı ile MARMARA BETON BORU İNŞ. HARF. NAKL. TİC. LTD. ŞTİ. olarak bu güne kadar sayısız projeye imza attık. Taahhütlerimiz arasında OTOPARK, ÇOCUK PARKI, HALI SAHA TESİSİ, BAHÇE DÜZENLEMELERİ, SİTE-KOOPERATİF-FABRİKA ÇEVRE DÜZENLEMELERİ, TAŞ DUVAR YAPIMI, BORDÜR-TRETUVARUYGULAMALARI, YAĞMUR SUYU KANALI, PİS SU KANALI, TELEKOM İŞLERİ , KAZI, HARFİYAT, NAKLİYE yer almaktadır.

MARMARA BETON BORU İNŞ. HARF. NAKL. TİC. LTD. ŞTİ. ailesi olarak müşterilerimize ANAHTAR TESLİMİ PROJELER sunmanın gururunu yaşıyoruz.Bir telefonla keşfe gidiyor, gerekli ölçümleri yaparak projelendirmeden uygulamaya kadar her konuda çözüm sunuyoruz.1992 yılında başlayan kalite yolculuğu devam ediyor.Daha güzel ortamlar oluşturmak için size bir telefon kadar yakınız.

İletişim Formu